Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 25 lipca 2023

,,Trzykrotki" Katarzyna Kielecka

 ,,Trzykrotki" zostały wydane z większymi literami.

Literatura obyczajowa jest stosunkowo często wydawana na polskim rynku. Wśród twórców znajdują się ci rodzimej narodowości, ale także zagraniczni autorzy. W ostatnim czasie premierę miała książka ,,Trzykrotki" Katarzyny Kieleckiej z większymi literami. Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością tej autorki, więc tym bardziej byłam ciekawa, jak odbiorę to wydanie. Książka dość długo czekała na swoją kolej, jednak okazało się, że stało się tak zupełnie niepotrzebnie. 

Lektura już od samego początku bardzo przypadła mi do gustu. Czasami jednak niektóre pozycje muszą chwilę poleżeć i poczekać w natłoku innych zobowiązań, by móc jeszcze bardziej docenić ich treść. Choć czytałam już całkiem sporo książek z tego gatunku to ,,Trzykrotki" Katarzyny Kieleckiej także mnie zachwyciła. Głównymi bohaterkami są trzy dojrzałe  przyjaciółki, których najcenniejszych darem było to, że mogły na sobie polegać. Oprócz tego zdecydowały się na podróż po Europie, w trakcie której wiele mogło się zdarzyć.

,,Trzykrotki" Katarzyny Kieleckiej są naprawdę zachwycające. Niewątpliwie autorce udało się stworzyć pozycję dopracowaną nie tylko pod względem fabularnym, ale także stylu. Mimo tego, że czasem jakaś książka musi odleżeć zanim się po nią sięgnie cieszę się, że ta cierpliwie czekała na swoją kolej. Już teraz zacznę rozglądać się za innymi wydaniami autorki, gdyż jestem bardzo ciekawa jak je odbiorę. Na uwagę zasługuje także to, że jest to wydanie z większymi literami.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

3 komentarze: