Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 24 lipca 2023

,,Ostatni list z Grecji" Emma Cowell

 ,,Ostatni list z Grecji" pozwala na odbycie zagranicznej książkowej podróży.

Bardzo lubię czytać książki, w których można przenieść się do innych miejsc i czasów. Dzięki Emmie Cowell i ,,Ostatniemu listowi z Grecji" mogłam przenieść się właśnie tam. Bez wątpienia jest to bardzo ciekawe wydanie. Idealnie sprawdzi się w przypadku chęci śledzenia kilku wolnych wieczorów z wciągającą książką. Ta lektura bez wątpienia zalicza się do tego grona. 

Odejście z ziemskiego świata najbliższej osoby zawsze staje się dla żyjących wielkim przeżyciem. Nie inaczej było w przypadku Sophie, która na jakiś czas postanowiła opuścić miejsce zamieszkania, które przypominało jej o matce. W tym celu wybrała się do Grecji, gdzie miała nadzieję odnaleźć jeden z jej obrazów. Czy udało jej się znaleźć też szczęście?

,,Ostatni list z Grecji" Emmy Cowell to słodko-gorzka historia kobiety, w przypadku której odejście matki niekoniecznie już do końca jej dni musiało kojarzyć się wyłącznie ze smutkiem. To doskonała okazja do tego, by móc czytać wydanie bez konieczności odrywania się od niego przed przeczytaniem ostatniego zdania, gdyż jest wciągające już od samego początku. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

3 komentarze:

  1. Myślę, że teraz jest bardzo dobry czas na przeczytanie tej książki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ta książka może spodobać się moim czytelniczkom w bibliotece

    OdpowiedzUsuń