Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 1 lipca 2023

,,Za głosem serca" Paweł Jaszczuk

,,Za głosem serca" to piękna historia.


,,Za głosem serca" Pawła Jaszczuka to jedna z tych książek, które czyta się naprawdę sprawnie i nie są monotematyczne pod względem treści. Autorowi zależało na pokazaniu tego, że przeszłość może mieć bardzo duży wpływ na teraźniejszość. Idealne jest też to, że na rynku dostępne jest wydanie z większymi literami. Dzięki temu osoby, które niezbyt dobrze widzą bez przeszkód mogą zapoznać się z tym wydaniem. 

Głównym bohaterem jest samotny mężczyzna, który z powodu przeszłości postanowił odciąć się od świata. Jego życie miało zmienić się w momencie, gdy przybyszem u niego został kilkuletni chłopiec z psem. Razem wybrali się w podróż, która skupiała się nie tylko na malowniczych widokach natury, ale także tym, jak teraźniejszość wpływa na to, co dzieje się obecnie.

Bez wątpienia ,,Za głosem serca" Pawła Jaszczuka to lektura, w której uwaga autora skupiona jest nie tylko na losie mężczyzny, ale także jego podróży z chłopcem i naturze. Duże litery są dodatkową zaletą tego wydania. Dzięki nim jeszcze więcej osób będzie mogło zapoznać się z najnowszą lekturą tego polskiego autora, która jest wciągająca już od samego początku. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Szara Godzina.

8 komentarzy:

 1. Na pewno za jakiś czas będę czytała tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje się być trochę powieścią drogi. A do jakiej grupy wiekowej przeznaczyłabyś tę książkę?

  OdpowiedzUsuń
 3. super że dostępne jest wydanie z większą czcionką to naprawdę ułatwienie dla części osób

  OdpowiedzUsuń
 4. Większa czcionka faktycznie może być dużym ułatwieniem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem ciekawa jak będzie mi się podobać. Zapowiada się na świetną lekturę

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi ciekawie, będę miała na uwadze

  OdpowiedzUsuń