Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 30 czerwca 2023

,,Piekło-niebo" Paweł Fleszar

,,Piekło-niebo" to genialne wydanie.

Bardzo często daję szansę nowym dla mnie twórcom, gdyż uważam, że jest z czego wybierać. W przypadku tego wydania szczególnie zainteresowało mnie miejsce akcji, jakim jest Kraków. Dzięki temu, że darzę to miasto wielką miłością, nie mogłam przejść obojętnie także obok tego wydania. ,,Piekło-niebo" Pawła Fleszera jest bardzo obszerną objętościowo lekturą, dodatkowo ma bardzo skomplikowaną intrygę kryminalną. Jestem jednak zdania, że warto dać jej szansę, jeśli akurat kiedyś ten tytuł wpadnie w Wasze ręce.

W tym wydaniu dochodziło do zabójstwa małych dzieci. Przyczyną tego mogła być tytułowa gra w piekło-niebo, jednak niekoniecznie właśnie tak musiało to wyglądać. Zadaniem śledczych było dowiedzeniem się z jakiego powodu dochodziło do tych morderstw oraz przede wszystkim poznanie prawdy o tym kto był za nie odpowiedzialny.

Niewątpliwie dzięki ciekawej treści całość czyta się naprawdę sprawnie. W ogóle jest to taka szybka lektura, z którą można się zapoznać w wolny wieczór, czy jeden z poranków, kiedy reszta domowników jeszcze śpi. Zakończenie tej książki i ujawnienie sprawcy było dla mnie zaskoczeniem, więc na pewno jest to na plus dla tego tytułu. Paweł Fleszar stworzył historię, która przypadnie do gustu miłośnikom skomplikowanych historii kryminalnych.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Harper Collins.


3 komentarze: