Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 25 sierpnia 2023

,,Łakome" Małgorzata Lebda

,,Łakome" to nietypowa lektura. 


Bardzo rzadko sięgam po niebanalne powieści, więc z tego też powodu postanowiłam skusić się na wydanie ,,Łakome" Małgorzaty Lebdy. Nigdy chyba nie czytałam nic z podobnego, więc nic nie stało na przeszkodzie temu, bym właśnie w wolnym czasie postanowiła to zmienić. Korzystając więc z dłuższego weekendu i wolnych dni postanowiłam nie zwlekać i czym prędzej skusić się na tę lekturę. 

Książka ,,Łakome" Małgorzaty Lebdy jest wydaniem, które okazało się naprawdę interesujące pod względem poruszanej treści. Jest to powieść, na którą warto zwrócić uwagę w przypadku chęci zapoznania się z niebanalną propozycją. Dobrze jest także zdawać sobie sprawę z tego, że Książka napisana jest bardzo poetyckim językiem, pełnym różnych środków stylistycznych. Autorka dba o to, by odbiorca mógł w powolnym tempie zanurzać się w kolejnych słowach.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


 

3 komentarze: