Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 24 sierpnia 2023

,,Szukaj mnie wśród lawendy. Zofia" Agnieszka Lingas-Łoniewska

,,Szukaj mnie wśród lawendy" to trzytomowy cykl.

 

Agnieszki Lingas-Łoniewskiej przeczytałam całkiem sporo książek. Dziś chciałabym Was zaprosić na moją opinię o drugim tomie chorwackiej trylogii. Zosia, jedna z bliźniaczek, już niedługo miała przekonać się, że jej życie miało się wywrócić o 180 stopni. Mężczyzna, z którym spędziła tak wiele lat, miał okazać się kimś, kto wywróci jej świat i sprawi, że inaczej zacznie patrzeć na sprawy z przeszłości. Zuzanna tymczasem dobrze układała sobie życie z Robertem, a Gabi tęskniła do ojca jej dziecka, choć za bardzo się do tego nie przyznawała. 

Kilka dni temu mogliście przeczytać wpis z moimi odczuciami na temat pierwszego tomu. Powieść o Zosi spodobała mi się bardziej, niż jej poprzedniczka. Chyba tajemnica z przeszłości bardziej mnie po prostu zainteresowała. Choć jest to publikacja o średniej z sióstr możemy także poznać dalsze losy dwóch pozostałych dziewczyn. Główna akcja toczy się jednak wokół głównej bohaterki. Autorka pisze lekko, książka nie jest też zbyt obszerna, więc przeczytałam ją w dwie godziny. Lektura nie pochłania wiele naszego czasu, a może być miłym przerywnikiem w ciągu dnia. 

Agnieszka Lingas-Łoniewska w swojej pozycji poruszyła problem tajemnic sprzed lat. Ukazała do czego może prowadzić kłamstwo, zatajenie prawdy. Z wielkim zainteresowaniem czytałam o przeszłości głównych bohaterów, która w dużym stopniu wpłynęła na ich teraźniejszość. ,,Szukaj mnie wśród lawendy. Zofia" to książka, w której Chorwacja także odgrywa znaczącą rolę. Być może nie jest już tak częsta, jak w pierwszym tomie, jednak doskonale dopełnia całości. Jestem ciekawa też tego, jakie tajemnice z przeszłości przed siostrami zataja Gabriela.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu. 

1 komentarz: