Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 21 sierpnia 2023

,,Nora, tego nie ma w scenariuszu" Annabel Monaghan

 ,,Nora, tego nie ma w scenariuszu" Annabel Monaghan to świetna propozycja.


,,Nora, tego nie ma w scenariuszu" Annabel Monaghan zainteresowała mnie swoją tematyką i postanowiłam skusić się na taką publikacją. Gdy tylko nadarzyła się okazja by się z nią zapoznać w wolny wieczór od razu postanowiłam to zrobić. Bardzo podoba mi się ta propozycja i miło spędziłam z nią czas. Jest przeznaczona głównie dla dorosłych odbiorców, którzy szukają lekkiej lektury do pochłonięcia w jeden wieczór.

Główną bohaterką tego wydania jest Nora. Była ona odpowiedzialna za pisanie scenariuszy. Okazało się, że ten na podstawie jej życia o rozstaniu z partnerem był najciekawszy i na jego podstawie nakręcono także film. Główny aktor, który miał odgrywać jej filmowego męża, nie miał ochoty opuścić jej domu po zdjęciach. Dlaczego tak się stało?

,,Nora, tego nie ma w scenariuszu" Annabel Monaghan to pozycja z ciekawą i zabawną treścią. Jest to wciągająca lektura i na pewno znajdzie swoich odbiorców. Mam nadzieję, że o tej autorce jeszcze nieraz usłyszymy w bardzo pozytywnym kontekście. Książka pokazuje konkretne wartości i nie brakuje w niej także zabawnych momentów. Jest to jedna z tych książek, które mogą być ciekawą lekturą na jedno dłuższe czytanie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


3 komentarze:

  1. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Będę miała tę książkę na uwadze.

    OdpowiedzUsuń
  3. Brzmi interesująco. Mogłaby mi się spodobać ta książka

    OdpowiedzUsuń