Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 22 sierpnia 2023

,,Szukaj mnie wśród lawendy. Zuzanna" Agnieszka Lingas-Łoniewska

 ,,Szukaj mnie wśród lawendy" to trzytomowy cykl.

 

Agnieszka Lingas-Łoniewska to autorka kilkudziesięciu książek, z których wiele stało się bestsellerami. Sama przeczytałam sporo powieści pisarki. Tym razem postanowiłam skusić się na pierwszy tom chorwackiej trylogii. Zuzanna od lat nie miała partnera. Jej całe życie to praca w korporacji, od rana do wieczora. Nie miała nawet wiele czasu, by spotykać się ze swoimi siostrami - bliźniaczką Zofią i młodszą Gabrysią. Liczyła na to, że szef zaproponuje jej stanowisko wspólnika firmy. Przez znajomych była postrzegana jako bezwzględna osoba, dla której liczy się tylko praca i wyniki. Do czasu...

Od czasu do czasu lubię przeczytać powieść obyczajową. Jest to lekka, dość przewidywalna lektura, w której przeszłość ma duży wpływ na teraźniejszość. Praktycznie wszystkie trzy siostry szukają oddanego wybranka ich serc i być może im się to uda. Pojawia się kilka momentów z przeszłości, które mogą zaskoczyć, jednak tak naprawdę są wręcz nierzeczywiste, przynajmniej moim zdaniem. Uważam, że jest to literatura kobieca dla osób, które chcą się zrelaksować po ciężkim dniu i oderwać od swoich zajęć. 

Lektura naprawdę nie zajmuje wiele czasu, a styl autorki jest niezwykle przystępny. ,,Szukaj mnie wśród lawendy. Zuzanna" to pierwszy tom trylogii chorwackiej. Już niebawem zapoznam się z jej kontynuacją. Myślę, że skuszę się też na zwieńczenie serii. Publikację polecam osobom niewymagającym, które chcą miło spędzić czas z tą powieścią.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu. 

4 komentarze:

 1. Nie miałam jeszcze okazji poznać tej trylogii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam ją przed laty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam, ale zapowiada się ciekawie. Mogłaby mi się spodobać

  OdpowiedzUsuń
 4. Tę książkę zdecydowanie chciałabym przeczytać. Dużo o niej słyszałam :)

  OdpowiedzUsuń