Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 19 sierpnia 2023

,,Podróbka" Kirstin Chen

,,Podróbka" to niebanalne wydanie. 


Stosunkowo długo nie czytałam już żadnej komedii połączonej z literaturą obyczajowa i kryminałem. Z tego też względu postanowiłam mieć na uwadze to wydanie. ,,Podróbka" Kirstin Chen jest jedną z propozycji, na którą warto zwrócić uwagę w wolnym czasie. Uważam, że dodatkowa dawka humoru zawsze się przyda, więc z wielkim zainteresowaniem zapoznawałam się z kolejnymi stronami tej lektury. Kirstin Chen stworzyła na tyle interesującą powieść, że idealnie będzie się w niej zaczytać w wolnym czasie. 

Sprzedaż i transport podrabianych luksusowych torebek? Tego na pewno jeszcze nie było. Gdy po latach do Avy zgłosiła się jej dawna przyjaciółka Winnie, kobieta nie spodziewała się tego, że ta zgłosi się do niej z przestępczą propozycją. Już na samym początku książki można dowiedzieć się tego, jak to wyglądało od samego początku okiem Avy, a w drugiej z punktu widzenia Winny.

,,Podróbka" Kirstin Chen to ciekawa propozycja, z którą bardzo przyjemnie można spędzić wolny czas. To typowo lekka lektura, która odbiorcy może umilić jeden z wolnych wieczorów. Z tego też względu jestem zadowolona z tego, że udało zapoznać mi się z tą powieścią w związku z poruszaną w niej treścią.

 
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

1 komentarz: