Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 18 sierpnia 2023

,,Zrodzona z ognia. Feniks i Pałac Mrozu" Aisling Fowler

,,Zrodzona z ognia. Feniks i Pałac Mrozu" Aisling Fowler to drugi tom serii.

Stosunkowo często sięgam po powieści z gatunku fantastyki, jednak cykl ,,Zrodzona z ognia" bardzo zainteresował mnie swoją fabułą. Z tego też powodu postanowiłam zapoznać się właśnie z tą publikacją. Korzystając więc z dłuższego weekendu i wolnych dni postanowiłam nie zwlekać i czym prędzej skusić się na lekturę ,,Zrodzona z ognia. Feniks i Pałac Mrozu" Aisling Fowler. Tym razem miałam okazję zapoznać się z kontynuacją tej lektury.

W tym wydaniu odbiorca ma okazję zapoznać się z kolejnymi wydarzeniami głównych bohaterów. Idealnie jest mieć na uwadze to, że świetnie będzie zaopatrzyć się w tę lekturę ŵ taki sposób, by raz za razem można było zapoznawać się z tym cyklem, gdyż naprawdę warto to zrobić. 

,,Zrodzona z ognia. Feniks i Pałac Mrozu" Aisling Fowler jest wydaniem, które okazało się naprawdę interesujące pod względem poruszanej treści. Jest to powieść, na którą warto zwrócić uwagę w przypadku chęci zapoznania się z niebanalną propozycją. Z tego też powodu uważam, iż warto skusić się także na publikację  pierwszego tomu. Dobrze jest także zdawać sobie sprawę z tego, że wydarzenia opisane w tej części stanowią drugi tom serii.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

 

3 komentarze: