Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 27 sierpnia 2023

,,Szukaj mnie wśród lawendy. Gabriela" Agnieszka Lingas-Łoniewska

 ,,Szukaj mnie wśród lawendy" to trzytomowy cykl.

 

Agnieszka Lingas-Łoniewska to wrocławska pisarka, która ma swoim koncie kilkadziesiąt pozycji z różnych gatunków. ,,Szukaj mnie wśród lawendy. Gabriela" to trzeci tom lawendowej trylogii. Gabi tak naprawdę wciąż kochała Iva, ojca swojego dziecka. Przed laty jednak coś między nimi zaszło i wzajemne stosunki były raczej chłodne. Jak by tego było mało, mężczyzna własnie znalazł sobie nową partnerkę, którą miał zabrać na ślub jednej z sióstr Skotnickich. Czy jest jeszcze szansa na naprawienie stosunków między Gabi i Ivem?

Batdzo podobało mi się wspominanie wydarzeń, gdy Gabi poznała się z Ivo. Ciekawym urozmaiceniem było też przytoczenie dwójki bohaterów, ze zwróceniem uwagi na ich wersje zdarzeń. Siostry Skotnickie skrywają swoje uczucia, nie są pod tym względem zbyt wylewne. Bliźniaczki jednak odnalazły swoje szczęście w miłości, czy i Gabi było to dane? Co takiego wydarzyło się w jej przeszłości, że nie utrzymywała zażyłych stosunków z Ivem? 

Książka jest niezbyt obszerna, więc lektura zajmuje mało czasu. Będzie trochę pozytywnie, a trochę negatywnie. Ponownie powrócą koszmary z przeszłości. ,,Szukaj mnie wśród lawendy. Gabriela" to książka, którą warto przeczytać, gdy czytało się dwie pierwsze powieści. Jest tutaj co nieco o Zuzannie oraz Zosi, jednak prym wiedzie Gabriela. Jeśli jesteście ciekawi, jak wszystko się kończy, zapraszam do lektury.

3 komentarze: