Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 28 sierpnia 2023

,,Cztery królestwa. Początek" Katarzyna Pająk-Zjawińska

 

 

Uważam, że dobrze jest sięgać również po dziecięce wydania. W związku z ich różnorodnością można mieć pewność związaną z tym, iż uda zapoznać się z tymi, które poruszają ważne tematy. Dodatkową zaletą bajki ,,Cztery królestwa. Początek" Katarzyny Pająk-Zjawińskiej jest to, że jest naprawdę interesująca. Obecność ciekawych przygód w fabule dodatkowo zachęca młodszych odbiorców do zapoznawania się z konkretnym wydaniem.

Literatura dziecięca może mieć wiele odcieni i z tego też powodu dobrze jest mieć na uwadze wydania, które są interesujące nie tylko w przypadku najmłodszych odbiorców, ale również dorosłych. Do tego grona zdecydowanie można zaliczyć propozycję ,Cztery królestwa. Początek" Katarzyny Pająk-Zjawińskiej. Jest to fantastyczna opowieść związana z sadzeniem drzew oraz urodzeniem się dziewczynki o imieniu Grusza.

W tym wydaniu głównymi bohaterami są dzieci, które miały możliwość sadzenia swoich drzew. Jeden chłopiec oczekiwał jednak na narodziny dziewczynki o imieniu Grusza. ,,Cztery królestwa. Początek" Katarzyny Pająk-Zjawińskiej nie są szczególnie obszernym wydaniem. Ciekawa fabuła tworzona przez autorkę sprawia, że można się z nim zapoznać w dość krótkim czasie.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


1 komentarz: