Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 31 sierpnia 2023

,,Zjazd rodzinny" Meghan Queen

 ,,Zjazd rodzinny" Meghan Queen  to ciekawa książka.

 

Stosunkowo długo nie czytałam już żadnej komedii romantycznej. Z tego też względu postanowiłam mieć na uwadze to wydanie. ,,Zjazd rodzinny" Meghan Queen jest jedną z propozycji, na którą warto zwrócić uwagę w wolnym czasie. Uważam, że dodatkowa dawka humoru zawsze się przyda, więc z wielkim zainteresowaniem zapoznawałam się z kolejnymi stronami tej komedii romantycznej. 

Meghan Quinn stworzyła na tyle interesującą powieść, że idealnie będzie się w niej zaczytać w wolnym czasie. Trójka rodzeństwa postanowiła przygotowywać się do rocznicy ślubu rodziców. Jak to w komedii romantycznej bywa, nie brakuje możliwości skorzystania z poszukiwania miłości. Książka została napisana z humorem, dzięki czemu czyta się ją bardzo przyjemnie.

,,Zjazd rodzinny" Meghan Queen to komedia romantyczna, z którą bardzo przyjemnie można spędzić wolny czas. To typowo lekka lektura, która odbiorcy może umilić jeden z wolnych wieczorów. Z tego też względu jestem zadowolona z tego, że udało zapoznać mi się z tą lekką pod względem poruszanej treści książką.

5 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawie się zapowiada - chętnie przeczytam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że ta książka będzie mi się podobała.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niewątpliwie na nudę nie można narzekać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje się, że książka dostarcza nie tylko humoru, ale również lekkiej i przyjemnej rozrywki. Super :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Komedie romantyczne są świetnym wyborem na chwilę odprężenia i oderwania się od codzienności. Dzięki za tą propozycję.

  OdpowiedzUsuń