Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 30 sierpnia 2023

,,Zanim zgaśnie iskra" Dagmara Zielant-Wąś

,,Zanim zgaśnie iskra" to interesująca powieść obyczajowa.

 
Fabularyzowana literatura pełna bólu także może mieć w sobie wiele strachu i przerażenia ofiar. Nie zaszkodzi zainteresować się lekturą publikacji ,,Zanim zgaśnie iskra" Dagmary Zielant-Wąś z tego powodu, iż jest to bardzo interesująca możliwość lektury skierowana do wszystkich osób, którym kwestie cierpienia nie są obojętne. W tym wydaniu również sporo się dzieje i nie można narzekać na literacką nudę.

Powieść opiera się na cierpieniu Elsy, byłej lekarki. Po tym co przeszła ze swoim partnerem niczym główna bohaterka ,,Krainy Lodu" postanowiła zamknąć się w swoim świecie i odciąć od tego, co już przeżyła. W jej życiu pojawił się jednak Alex. Czy mężczyzna miał sprawić, że jej życie pełne cierpienia ulegnie zmianie?

Niewątpliwie ,,Zanim zgaśnie iskra" Dagmary Zielant-Wąś jest literacką podróżą pełną bólu, cierpienia, ale także nadziei na odrodzenie. Całość wydarzeń została opisana w bardzo przystępny sposób. Na pewno warto mieć na uwadze tę lekturę ze względu na poruszaną w niej niełatwą tematykę.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


1 komentarz: