Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 25 września 2023

,,Złodziej, klucznik, drzewo, reguiem dla gospodyni" Wiesław Myśliwski

 Zbiór Wiesława Myśliwskiego zasługuje na uwagę.


Nie słyszałam wcześniej o tej książce i chętnie to zmieniłam. Nie miałam okazji czytać nic podobnego tego autora, więc tym bardziej postanowiłam przyjrzeć się bliżej temu zbiorowi. Już opis na okładce sprawił, że nie mogłam doczekać się tej lektury i od razu w dzień jej otrzymania zabrałam się za jej czytanie. 

Opowiadania zajmują kilkaset stron, więc nie trzeba rezerwować na nie bardzo dużo czasu, co jest zaletą. Są one ciekawe, więc można po nie sięgać w wolnych chwilach. Bardzo chętnie sięgam po coś dla mnie nowego, więc skusiłam się na ten zbiór i nie żałuję. Opowiadania czyta się szybko, są naprawdę świetne i napisane bardzo przystępnym językiem. 

Dzięki sięgnięciu po ten tytuł można poznać bliżej opowieści, które pozwolą odbiorcom lepiej poznać pióro znakomitego twórcy, Wiesława Myślińskiego. Zachęcam do ich poznania także osoby, które wcześniej nie miały możliwości zapoznania się z jego twórczością. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


6 komentarzy:

 1. Myśliwski to doskonałe pióro. Czytam od zawsze Jego książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapoznanie się z tymi opowiadaniami może być dobrym początkiem przygody z twórczością tego autora

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam twórczości pisarza, warto sięgnąć po jakąś jego książkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pióro tego pisarza nie jest mi znane, ale może kiedyś się skusze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O, opowiadania, lubię opowiadania, więc pewnie to książka dla mnie :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapowiada się naprawdę interesująco.

  OdpowiedzUsuń