Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 24 września 2023

,,Układ" Paulina Kunka

 ,,Układ" to interesujące wydanie.


Bardzo lubię zaczytać się w takich historiach. Z przyjemnością więc skusiłam się na ,,Układ" Pauliny Kunki. Książka zainteresowała mnie swoją fabułą, więc postanowiłam dać jej szansę. Już od początku wspaniale wciągnęłam się w stworzoną przez autorkę fabułę i nie żałuję, że skusiłam się na to czytelnicze spotkanie. Takie dobrze napisane pozycje też są potrzebne w wolny dzień. Mózg nie może cały czas pracować na najwyższych obrotach, więc przy takiej młodzieżowej pozycji idealnie można się zrelaksować. 

Jessie wydawało się, że jej życie będzie już naprawdę szczęśliwe. Niestety okazało się, że jej życzenie na razie nie może się spełnić. Trafilado domu publicznego w Kalifornii. Wybawieniem dla niej mogło być zawarcie układu z pewnym biznesmenem. Czy on jednak miał być dla niej korzystny? 

Publikacja jest stosunkowo obszerna, jednak bardzo sprawnie się z nią zapoznałam. Paulina Kunka stworzyła taką historię, od której nie sposób się oderwać. Podobały mi się dobrze wykreowane postacie, oraz niebanalne poprowadzenie fabuły od początkowego piekła. Problemów jest tutaj sporo, jednak żaden z nich nie okazał się przytłaczający. Serdecznie polecam miłośnikom młodzieżowych książek.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


1 komentarz: