Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 26 września 2023

,,I kto tu rządzi? Polityka dla początkujących" Rich Knigh

,I kto tu rządzi?" to zajmująca propozycja czytelnicza.


  

Polityczne zawiłości dostarczają mocniejszego bicia serca także dorosłym, a co dopiero dzieciom. Na szczęście powstała książka dedykowana właśnie im. Poznajcie ,,I kto tu rządzi? Polityka dla początkujących". Szaro-białe szkice sprawiają, że cała lektura jest prawdziwą przygodą. Dzięki podzieleniu jej na rozdziały młody czytelnik nie będzie czuł się przytłoczony nadmiarem informacji.

To, co podobało mi się w tym wydaniu, to fakt, że stajemy się przywódcami państwa. Sami możemy zdecydować, jaki ustrój przyjmiemy, jakie zasady będą obowiązywać, czy jakie ministerstwa powołamy. W książce znajdują się gotowe szablony, które można wykorzystać w ,,przemówieniu". Napisana lekko i z polotem, lektura obowiązkowa dla każdego, nie tylko ucznia.

3 komentarze:

  1. Chciałoby się, aby więcej powstawało książek traktujących o polityce, w tym kształtujących umiejętność samodzielnego myślenia. Izabela Pycio

    OdpowiedzUsuń
  2. Myśle że lektura pozwala rozwijać wyobraźnie

    OdpowiedzUsuń
  3. Zapowiada się naprawdę interesująco.

    OdpowiedzUsuń