Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 4 września 2023

,,Dlaczego on mi to robi?" Ewa Skrzypczak

 ,,Dlaczego on mi to robi?" to interesujący poradnik.

 

Na polskim rynku wydawniczym nie brakuje poradników. Są one napisane zarówno przez rodzimych, jak i zagranicznych twórców. Skupiają się na podejmowaniu naprawdę różnych tematyk i zagadnień. Nadzwyczaj rzadko, jeśli w ogóle pojawiają się te, które dotyczą toksycznych osób. ,,Dlaczego on mi to robi?" Ewy Skrzypczak jest jednym z takim wydań, a tym bardziej ważnym z tego względu, że przeznaczonym dla dorosłych odbiorców. Jest to czytelnicza nowość, o której powinno dowiedzieć się jak najwięcej osób. 

Jak sobie radzisz z toksycznymi osobami? W ostatnim czasie postanowiłam skusić się na lekturę ,,Dlaczego on mi to robi?" Ewy Skrzypczak, która skupia się na tym, w jaki sposób można spróbować poradzić sobie w toksycznych związkach. Jest to cenny poradnik, który niewątpliwie przypadnie do gustu niejednemu odbiorcy. Tematyka jest tak ważna i bardzo ma czasie, że nie sposób jest przejść obojętnie obok tego tytułu. 

Myślę, że z powodzeniem z tą lekturą mogą zapoznać się także osoby, które nadal utrzymują kontakt lub kiedyś miały relację z toksycznymi osobami. Na pewno czas poświęcony na zapoznanie się z tą publikacją nie będzie można uznać za stracony.  ,,Dlaczego on mi to robi?" Ewy Skrzypczak jest jedną z tych książek, które poruszają istotną tematykę. Idealnie jest móc się z nią zapoznać choćby z czystej ciekawości, na czym konkretnie polega toksyczność w związku.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.
7 komentarzy:

 1. Nie wszystkie toksyczne osoby udało mi się wyeliminować z mojego życia, ale odkąd to zrobiłam żyje mi się z większą swobodą, bez krępujących węzłów zależności i podporządkowania. Izabela Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja toksyczne osoby wyeliminowałam ze swojego otoczenia, ale kiedy były blisko, potrafiły wiele namieszać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj poradniki to ja od lat konsekwentnie omijam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że to temat rzeka. Dobrze, że powstają takie książki.

  Miye's Imaginations ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie często czytam takie poradniki. Może kiedyś bym poczytała

  OdpowiedzUsuń
 6. To ważna lektura.

  OdpowiedzUsuń
 7. Od toksycznego związku trzeba uciekać jak najdalej, nie wyobrażam sobie żyć w takim.

  OdpowiedzUsuń