Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 3 września 2023

,,Dolina marzeń. Odwet" Katarzyna Grochowska

  ,,Dolina marzeń" to dwutomowy cykl polskiej pisarki.


Stosunkowo często sięgam po powieści z gatunku powieści obyczajowej. Dwutomowy cykl ,,Dolina marzeń" bardzo zainteresował mnie swoją fabułą. Z tego też powodu postanowiłam zapoznać się właśnie z tą publikacją. Korzystając więc z dłuższego weekendu i wolnych dni postanowiłam nie zwlekać i czym prędzej skusić się na lekturę ,,Dolina marzeń. Odwet" Katarzyny Grochowskiej, który stanowi ostatni tom tej serii polskiej pisarki.

W tym wydaniu odbiorca ma okazję zapoznać się z kolejnymi wydarzeniami głównych bohaterów. Idealnie jest mieć na uwadze to, że świetnie będzie zaopatrzyć się w tę lekturę ŵ taki sposób, by raz za razem można było zapoznawać się z tym cyklem, gdyż naprawdę warto to zrobić. W pierwszej części Nina wbrew woli rodziny postanowiła poświęcać się pracy z końmi, a nie realizować się na tanecznej scenie. To właśnie wtedy poznała Jake'a. Co wydarzyło się dalej?

,,Dolina marzeń. Odwet" Katarzyny Grochowskiej jest wydaniem, które okazało się naprawdę interesujące pod względem poruszanej treści. Jest to powieść, na którą warto zwrócić uwagę w przypadku chęci zapoznania się z niebanalną propozycją. Z tego też powodu uważam, iż warto skusić się także na publikację pierwszego tomu. Dobrze jest także zdawać sobie sprawę z tego, że wydarzenia opisane w tej części stanowią drugi tom serii.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


2 komentarze: