Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 5 września 2023

,,Śladem zbrodni" Tess Gerritsen

 ,,Śladem zbrodni" Tess Gerritsen to wznowienie wydania.

Tess Gerritsen kilka swoich pierwszych kryminałów wydała z wątkiem miłosnym. Beryl Tavistock przez 20 lat nie wiedziała, jaki był powód śmierci jej rodziców. Po tylu latach na jaw wyszły fakty, jakoby to jej ojciec zamordował matkę i sam popełnił samobójstwo. Dziewczyna wraz ze swoim bratem i byłym agentem CIA postanowili udać się do Paryża, by odkryć tajemnicę z przeszłości. Dlaczego ich pojawienie wywołało taką burzę? Ilu ludzi jeszcze musiało zginąć, by odpuścili sobie poznawanie tajemnic przeszłości?

Lubię poznawać twórczość Tess Gerritsen,. Cienkie kartki, duża czcionka, dobre marginesy sprawiają, że powieści nie są ciężkie, a dodatkowo czyta się je bardzo szybko. W tej publikacji niemal od samego początku wiemy, jak zakończy się wątek miłosny. Jest on dość przewidywalny, za to część kryminalna jest dla nas zagadką aż do ostatnich stron. W kryminałach pisarki nie występuje zbyt wiele osób, co bardzo mnie cieszy. Mnogość bohaterów czasem może zakłócić lekturę. Na szczęście w tym przypadku nic takiego nie ma miejsca. 

Bardzo łatwo możemy zorientować się, kto jest z kim spokrewniony. Tajemnicze zabójstwa pozostają jednak zagadką niemal do samego końca. ,,Śladem zbrodni" to kolejna powieść, którą przeczytałam z ogromnym zainteresowaniem. Odnoszę wrażenie, że fabuła wszystkich z nich jest skonstruowana w podobny sposób. W niczym nie przeszkadza to w czytaniu, jednak gdzieś z tyłu głowy kołacze nam myśl, że gdzieś już coś takiego było. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

1 komentarz: