Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 2 września 2023

,,Dolina marzeń. Nadzieja" Katarzyna Grochowska

 ,,Dolina marzeń" to dwutomowy cykl polskiej pisarki.

 

,,Dolina marzeń. Nadzieja" Katarzyny Grochowskiej to bardzo ciekawa propozycja polskiej pisarki. Nie zaszkodzi mieć jej na uwadze z tego względu, że autorce bardzo sprawnie uda oddać się akcję powieści. Przyjemnie można spędzić czas z ciekawą publikacją i ta z całą pewnością zalicza się właśnie do tej grupy. Jestem zdania, że dobrze sprawdza się możliwość zaczytania się w pozycjach, które są wciągające już od samego początku. 

Nadoa uwielbiała spędzać czas z końmi i faktycznie się w tym realizowała. Rodzina oczekiwała od niej jednak sukcesów na tanecznej scenie. Kobieta postanowiła zaangażować się w akcję ochronienia jednego ze zwierząt przed rzeźnią. To właśnie wtedy poznała Jake'a, który także musiał mierzyć się z trudami życia. Czy udało im je pokonać? 

Jestem przekonana, że ,,Dolina marzeń. Nadzieja" Katarzyny Grochowskiej stanowiąca pierwszy tom serii, to bardzo udana czytelnicza propozycja, którą nie zaszkodzi mieć na uwadze już teraz. Polska pisarka przenosi odbiorcę do ciekawej treści, dzięki czemu jeszcze bardziej można zagłębić się w opisywane przez nią wydarzenia. Na polskim rynku dostępna jest już także kontynuacja tego wydania.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


1 komentarz: