Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 7 września 2023

,,Gorzki smak jej wielkiej radości" Tahereh Mafi

,,Gorzki smak jej wielkiej miłości" to nowe wydanie autorki. 

Tahereh Mafi to początkująca 24-letnia muzułmanka. ,,Dotyk Julii" był pierwszą częścią serii, będącą zarazem jej debiutem literackim, która lata temu ukazała się na polskim rynku. Sama autorka przyznaje, że ma słabość do kawy i pije ją w zastraszających ilościach.  Prawo do ekranizacji jej powieści wykupiło 20th Century Fox. Do tej pory w Polsce ukazała się tamta seria, a ostatnio ,,Gorzki smak jej wielkiej radości" Tahereh Mafi. Mogę Was zapewnić, że książka jest napisana bardzo pomysłowo. Jestem pod wielkim wrażeniem powieści Tahereh Mafi.

,,Gorzki smak jej wielkiej radości" Tehereh Mafi skupia się na momencie, kiedy bohaterowie przeżywają cały czas przeżywają wpływ wojny na muzułmanów. Główna bohaterka musiała radzić sobie nie tylko ze smutkiem po stracie najbliższej rodziny, zniknięciem przyjaciółki, ale także układaniem sobie życia na nowo.

Autorka posługuje się językiem zrozumiałym dla przeciętnego człowieka, jest wiele środków stylistycznych, co tylko dodaje uroku książce. Dzieło według mnie można zaliczyć do literatury młodzieżowej, jednak uważam, że i nieco starsi czytelnicy, pasjonaci paranormalnych zdolności znajdą coś dla siebie. Od pierwszych chwil, gdy zaczęłam czytać książkę nie mogłam się od niej oderwać. Z każdą stroną, z każdym rozdziałem byłam coraz bardziej ciekawa, jak potoczą się dalsze losy bohaterki, jak skończy się ta cała historia. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


 

3 komentarze:

  1. Na pewno jest się czym zainteresować.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawa fabuła - myślę, że warto się skusić...

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciesze sie, ze jest w Polsce coraz wiecej ksiazek o innych kulturach. Bardzo tego potrzebujemy.

    OdpowiedzUsuń