Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 8 września 2023

,,Cień w żarze" Jennifer L. Armentrout

,,Cień w żarze" to świetna literatura, która stanowi prequel znanej serii autorki. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.   

Podoba mi się możliwość zapoznawania się z fantastyczno-młodzieżowymi publikacjami, dlatego bardzo szybko wciągnęłam się w lekturę ,,Cień w żarze" Jennifer L. Armentrout. Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, że jest to obszerne wydanie. Byłam jednak przekonana, że będę chciała się z nią zapoznać podczas jednego dłuższego czytania. Ten prequel był dla mnie kompletną, ale bardzo udaną nowością. Cieszę się, że miałam okazję zapoznać się właśnie z tą publikacją, gdyż w przyszłości będę miała chęć czytać kolejne części cyklu.

W tym wydaniu odbiorca może dowiedzieć się więcej na temat tego, dlaczego główna bohaterka należała do Pierwotnego Śmierci oraz jakie było jej główne zadanie. Seraphena miała zostać Królową Małżonką Pierwotnego Śmierci, by dzięki temu udało jej się uratować świat przed zagładą. Jej celem było zabicie mężczyzny, jednak problem polegał na tym, że to zadanie w jej przypadku mogło nie być aż tak łatwe do wykonania, jak mogłoby się to wydawać. 

Prequel jest świetną propozycją skierowaną do wszystkich osób, które chcą poznać początkowe losy bohaterów konkretnej serii. Z tego też względu z przyjemnością skusiłam się na ,,Cień w żarze" Jennifer L. Armentrout, który stanowi naprawdę świetną propozycję czytelniczą. Wychodzę z założenia, że miło można spędzić czas z taką publikacją i tak też postanowiłam zrobić. Gdy tylko będę miała więcej wolnego czasu, na pewno będę chciała poszerzyć swoją wiedzę na temat dalszych losów głównych bohaterów. 
 
,,Cień w żarze" Jennifer L. Armentrout jest wydawniczą nowością na polskim rynku. Inne książki zagranicznej pisarki już od kilku lat ukazują się na polskim rynku i jej dorobek wydawniczy przez cały czas cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem odbiorców.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl


13 komentarzy:

  1. Chętnie skuszę się na tę lekturę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wybranie prequelu na pierwszą lekturę to zapewne dobra decyzja.

    OdpowiedzUsuń
  3. A ja podziękuję. Choć okładka mi się bardzo podoba, to czuję, że to nie dla mnie książka.

    OdpowiedzUsuń