Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 27 września 2023

,,Rozgrywający" Anne Marie

,,Rozgrywający" to ciekawa lektura.


Bywają takie książki, od których trudno oderwać się po przeczytaniu pierwszych stron. W ostatnim czasie w moim przypadku zalicza się do nich z pewnością ,,Rozgrywający". Choć było to dopiero moje drugie spotkanie z twórczością Autorki, jestem przekonana, że nie ostatnie. Anne Marie pokazuje załamanie kariery oraz zastanowienie się nad tym, co było wcześniej.

Eryk obecnie po doznaniu poważnej kontuzji był zmuszony do przewartościowania swojego zawodowego życia. Była to także świetna okazja do tego, by zastanowić się nad tym, co wydarzyło się w przeszłości oraz poinformowania żony o zmianie planów w momencie, gdy była całkowicie oddana jego karierze.

Dobrze wykreowani bohaterowie, stawanie na rozdrożu. Za każdym razem z olbrzymim zainteresowaniem zagłębiam się w tego typu historie, które okazują się naprawdę wciągające od samego początku. Na uwagę zasługuje także genialne poprowadzenie fabuły.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


 

1 komentarz: