Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 19 września 2023

,,Jak to się skończy?" Molly James

 ,,Jak to się skończy?" Molly James to ciekawa lektura.


Miło było spędzić czas z tą publikacją z tego powodu, że jej fabuła jest też dość przewidywalna, ale w żadnym razie nie umniejszyło to mojej radości płynącej z możliwości zapoznania się właśnie z tym wydaniem. Uważam, że warto jest mieć również takie lżejsze lektury, które będą typowo rozrywkowe.  

Główna bohaterka przez lata była singielką z tego względu, że widziała w jaki sposób zakończą się jej związki. W końcu jednak postanowiła dać sobie szansę. Co z tego wyniknęło? Pomysł na fabułę jest naprawdę świetny i z tego też względu nie zaszkodzi mieć na uwadze tego wydania. ,,Jak to się skończy?" Molly James jest naprawdę interesująca.

Gdy zauważyłam ją już w zapowiedziach, byłam przekonana o tym, że na pewno mi się spodoba i tak też się stało. Nie żałuję tego, że postanowiłam zapoznać się właśnie z tą czytelniczą propozycją. Nie żałuję, że właśnie ten tytuł znalazł się w moim czytelniczym planie dnia, gdyż świetnie spędziłam z nią czas. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


3 komentarze:

  1. Super że czas z tą książką zaliczasz do udanych, może i ja sie skuszę na tą publikacje

    OdpowiedzUsuń
  2. Wolę, kiedy scenariusz zdarzeń mnie zaskakuje, ale czasem cieszy i przewidywalność. Izabela Bookendorfina

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

    OdpowiedzUsuń