Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 20 września 2023

,,Złączeni krwią" Karolina Jurga

,,Złączeni krwią" to trzeci tom serii autorki.


Na polskim rynku jest tak duża zmienność gatunków, że z powodzeniem tym razem postanowiłam skusić się na romans, który stanowi trzeci tom serii. Książka zainteresowała mnie swoją tematyką, a że dodatkowo dawno nie czytałam nic podobnego, tym bardziej byłam ciekawa tego, jakie wrażenie wywrze na mnie nowość polskiej pisarki z tego gatunku. Już teraz mogę wspomnieć o tym, że nie czuję się zawiedziona tą lekturą.  

Główna bohaterka miała być poślubiona konkretnemu mężczyźnie w związku z nawiązywaniem mafijnych kontaktów między dwoma rodzinami. Z biegiem czasu okazało się jednak, że miała zostać żoną drugiego z braci, w którym skrycie się kochała. On jednak nie odwzajemniał jej uczuć.

,,Złączeni krwią", którą napisała Karolina Jurga, to stosunkowo obszerna pozycja, z którą z powodzeniem można zapoznać się w jeden dzień. Jest to doskonała okazja do tego, by miło można było spędzić czas z taką wciągającą książką. Ze względu na to, że to trzeci tom, warto zwrócić uwagę na to wydanie po zapoznaniu się z jego poprzednimi częściami.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

1 komentarz: