Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 17 września 2023

,,Jedna noc z księciem" Jodi Ellen Malpas

,,Jedna noc z księciem" Jodi Ellen Malpas to świetna propozycja na wolny czas. 


Uwielbiam zapoznawać się z lekkimi wydaniami w przerwie między bardziej wymagającymi lekturami. W ostatnim czasie mój wzrok spoczął na lekturze ,,Jedna noc z księciem" Jodi Ellen Malpas. Miło było spędzić czas z tą publikacją z tego powodu, że jej fabuła jest też dość przewidywalna, ale w żadnym razie nie umniejszyło to mojej radości płynącej z możliwości zapoznania się właśnie z tym wydaniem. Uważam, że warto jest mieć również takie lżejsze lektury, które będą typowo rozrywkowe. 

Obowiązkowe małżeństwa w dalszym ciągu nie wyszły z mody, a na pewno nie w książce ,,Jedna noc z księciem" Jodi Ellen Malpas. Tym razem po przeprowadzce do Londynu Eliza miała w końcu wyjść za mąż zgodnie z wolą ojca. Jej jednak nie było do tego zbyt spieszno. Zamiast tego detektywistycznej postanowiła zająć się osobą księcia Chestera.

,,Jedna noc z księciem" Jodi Ellen Malpas to jedno z szybszych wydań, na które można się skusić w ramach relaksu w jeden z wolnych wieczorów. Nie ma problemu z szybkim poznaniem tej publikacji. Jest się czym zainteresować w wolnym czasie z tego względu, że nie wszystkie czytane książki muszą być bardzo edukacyjne pod względem poruszanej treści. Ten lekki romans na pewno przypadnie do gustu miłośnikom właśnie takich publikacji. 


3 komentarze:

  1. Rzuciła mi się ostatnio w oczy ta książka, czytanie ma być przyjemnością, a takie lekkie fabuły na raz zdecydowanie relaksują

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam ten tytuł w planach i mam nadzieję, że mi się spodoba :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Zapowiada się naprawdę interesująco.

    OdpowiedzUsuń