Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 16 września 2023

,,Szalony eksperyment" Natalia Płatosz-Kisiel

,,Szalony eksperyment" ma nieszablonową fabułę.


  

,,Szalony eksperyment" Natalii Płatosz-Kisiel to doskonała propozycja skierowana do osób, które lubią zapoznawać się z obyczajowymi wydaniami. Choć nie powinno zwracać się uwagi na okładkę, nie sposób nie zgodzić się z tym, że w przypadku tego wydania jest ona nadzwyczaj przykuwająca wzrok. To także dzięki temu, jak również ze względu na fabułę jedną z moich ostatnich lektur został ,,Szalony eksperyment" Natalii Płatosz-Kisiel. Jest to na pewno niebanalny romans.

Diana i Daniel stali się osobami, na których naukowiec chciał przeprowadzic swój szalony eksperyment. Zanim jednak do tego doszło wiedli zwyczajne życie. Oboje bohaterów zostało wykreowanych w bardzo zadowalający sposób. Autorka skupia się na świecie ogarniętym chorobą, jednak jest ona zmyślona i nie ma nic wspólnego z niedawną pandemią.

,,Szalony eksperyment" Natalii Płatosz-Kisiel jest literackim debiutem autorki. Pisarce w bardzo trafny sposób udało oddać się emocje bohaterów oraz nakreślić miejski i wiejski świat. Polska pisarka zwróciła uwagę także na przekonania, które mogą rujnować czyjeś życie. Dodatkowo na uwagę zasługuje bardzo lekki styl. Niebanalna fabuła również jest ważnym punktem tej czytelniczej propozycji. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

3 komentarze: