Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 22 września 2023

,,Niedokończony list" Ewa Szymańska

,,Niedokończony list" to ciekawa propozycja czytelnicza.


Stosunkowo długo nie czytałam już żadnej książki pisanej z punktu widzenia matki i córki. Z tego też względu postanowiłam mieć na uwadze to wydanie. ,,Niedokończony list" Ewy Szymańskiej jest jedną z propozycji, na którą warto zwrócić uwagę w wolnym czasie. Uważam, że ciekawa propozycja zawsze się sprawdza, więc z wielkim zainteresowaniem zapoznawałam się z kolejnymi stronami tej lektury. 
 
Ewa Szymańska stworzyła na tyle interesującą powieść, że idealnie będzie się w niej zaczytać w wolnym czasie. Kluczowe jest zwrócenie uwagi na czas, kiedy żyły matka - okres Solidarności oraz córka - współczesność. Bardzo dużą rolę odgrywa także list z przeszłości oraz mentalność społeczności małego miasta.

,,Niedokończony list" Ewy Szymańskiej to literatura obyczajowa, z którą bardzo przyjemnie można spędzić wolny czas. To bardzo ciekawa lektura, która odbiorcy może umilić jeden z wolnych wieczorów. Z tego też względu jestem zadowolona z tego, że udało zapoznać mi się z tą czytelniczą propozycją.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


 

6 komentarzy:

 1. Również gorąco polecam lekturę tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ogólnie lubię motyw listów, ale też jestem ciekawa jak został przedstawiony okres Solidarności (jakoś nie często wykorzystywany). Zapisuję tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam jeszcze przyjemności z prozą autorki, ale brzmi obiecująco.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa pozycja do przeczytania. Fajnie, że autorka przedstawia dwie perspektywy czasowe - to zawsze dodaje głębi historii.

  OdpowiedzUsuń
 6. Autorki jeszcze nie znam, ale lektura zapowiada się dobrze. :) Dziękuję za polecenie.

  OdpowiedzUsuń