Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 23 września 2023

,,Uwięzieni w grze. Niewidzialna inwazja" Dustin Brady

,,Uwięzieni w grze. Niewidzialna inwazja" Dustina Brady'ego to drugi tom serii.

Miło można spędzić czas z lekturami dla dzieci i młodzieży. Pozwalają one spojrzeć na dany problem z innej perspektywy. Jeśli do tego doda się naprawdę sporą dawkę rzetelnego podejścia do tematu, to może wyjść z tego tylko połączenie idealne. Takim niewątpliwie jest książka ,,Uwięzieni w grze" Dustina Brady'ego. Jest to drugi tom nowej serii tego zagranicznego pisarza, który zapowiada się naprawdę interesująco. Tym razem Jasse ponownie musiał zagłębić się w wirtualną rzeczywistość.

Jest to wydanie napisane w przystępnym stylu i tak też należy je traktować. Całość opiera się na dość sporej ilości tekstu, ale ważną rolę odgrywają też ołówkowe ilustracje, które są świetnym przerywnikiem i idealnie komponują się z resztą opowieści. Jest to drugi tom serii, dobrze sięgnąć po niego po zapoznaniu się z pierwszą częścią. Na pewno jest się w czym zaczytać w wolnym czasie. Na końcu są także ciekawe dodatki.

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem. 

3 komentarze:

  1. coś czuje że wciągnie niejednego czytelnika, no i fajną zachętą są dodatki na końcu\
    dyedblonde

    OdpowiedzUsuń
  2. To naprawdę ciekawa propozycja.

    OdpowiedzUsuń