Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 9 września 2023

,,Skrywane tajemnice" Diana Palmer

 ,,Skrywane tajemnice" to nowsze wydanie autorki.

Diana Palmer jest autorką chętnie czytanych pozycji dla nastolatek, choć te chyba już wyszły z mody i obecnie autorzy starają się dotrzeć do dorosłego czytelnika, który na chwilę chce oderwać się od codziennych trudności, zmagań i przenieść w świat nieco wyidealizowany, bez większych wad i niedomówień. Jestem zadowolona z lektury tej pozycji. Nie jest to lektura najwyższych lotów, ale i nie taką funkcję miały spełniać harlequiny, prawda?

W tym przypadku nie brakuje wątku kryminalnego oraz sekretu, który może zaważyć na dalszym życiu głównych bohaterów. Michael musiał ukrywać się z ważnych względów. Tak było jednak do momentu, kiedy to poznał Bernadette. Bohaterowie się do siebie zbliżyli, choć mogło narazić ich to na niebezpieczeństwo. 

Diana Palmer stworzyła całkiem niezobowiązującą lekturę, idealną na ten schyłek jesieni, w której przy okazji poznajemy jak objawiać może się miłość oraz nie brakuje napięcia związanego z nutą kryminału. Ciekawie wykreowani bohaterowie, tajemnice z przeszłości skutecznie zachęcają, by sięgnąć po ten tytuł. Serdecznie polecam! Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie. Wtedy właśnie można sięgnąć po jedno z wydań Diany Palmer.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

2 komentarze:

  1. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Chętnie przeczytam. książka zapowiada się świetnie

    OdpowiedzUsuń