Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 10 września 2023

,,Sidecar Crush" Claire Kingsley, Lucy Score

 ,,Sidecar Crush" to kolejny tom serii.

W wolnym czasie lubię zaczytywać się w ciekawych powieściach, które są wciągające już od samego początku. Na to wydanie zwróciłam uwagę w momencie, gdy książka znajdowała się jeszcze w zapowiedziach wydawniczych. Już wtedy doszłam do wniosku, że fabularnie zapowiada się naprawdę interesująco i przyjemnie można będzie spędzić z nią czas. Już teraz mogę zdradzić, że moje przeczucie w tym przypadku mnie nie zawiodło. 

,,Sidecar Crush" Claire Kingsley i Lucy Score fabularnie wciąga już od pierwszych stron.  Warto także już w tym momencie zaznaczyć, że książka stanowi drugi tom serii. W tym wydaniu główna bohaterka ponownie nawiązała znajomość ze swoim znajomym z dawnych lat. Czy w jej przypadku było to najlepszym rozwiązaniem?

,,Sidecar Crush" Claire Kingsley i Lucy Score napisana jest w bardzo przystępny sposób. Największym gronem odbiorców staną się pewnie nastolatkowie, jednak osoby dorosłe także przyjemnie będą mogły spędzić czas z taką publikacją. Autorki skupiają się także na romantycznej warstwie całej historii.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


3 komentarze:

  1. To doskonała propozycja.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie jestem pewna, czy ta książka by mnie zaciekawiła. Tak naprawdę nie wiem o czym jest...

    OdpowiedzUsuń
  3. Ostatnio parę razy rzuciła mi się w oczy okładka tej powieści, może w wolnej chwili się na nią skuszę :)

    OdpowiedzUsuń