Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 30 września 2023

,,Testament dziadka" Urszula Gajdowska

,,Testament dziadka" to kolejny tom serii.


,,Testament dziadka" Urszuli Gajdowskiej to bardzo ciekawa propozycja polskiej pisarki. Nie zaszkodzi mieć jej na uwadze z tego względu, że autorce bardzo sprawnie uda oddać się realia epoki. Przyjemnie można spędzić czas z ciekawą publikacją i ta pozycja z całą pewnością zalicza się właśnie do tej grupy. Jestem zdania, że dobrze sprawdza się możliwość zaczytania się w pozycjach, które są wciągające już od samego początku. 

Atutem tej książki jest to, że historię XIX-wiecznych bohaterów można czytać niezależnie od poprzednich części. Tym razem również można zaczytać się w romansach i intrygach oraz dowiedzieć się tego komu zależało na zgarnięciu majątku rodowego nowych bohaterów. 

Jestem przekonana, że ,,Testament dziadka" Urszuli Gajdowskiej, stanowiący trzeci tom serii, to bardzo udana czytelniczą propozycja, którą nie zaszkodzi mieć na uwadze już teraz. Polska pisarka przenosi odbiorcę do określonej epoki historycznej, dzięki czemu jeszcze bardziej można zagłębić się w opisywane przez nią wydarzenia. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Szara Godzina.

2 komentarze:

  1. Bardzo podobała mi się ten cykl. Niebawem będę czytała tę jego cześć.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno jest się czym zainteresować.

    OdpowiedzUsuń