Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 29 września 2023

,,Przypadkowo Amy" Lynn Painter

,,Przypadkowo Amy" Lynn Painter to zabawna historia znajomości Izzy i Philipsa. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Wiesz, jak to jest. Nowa, wymarzona praca i pierwszy dzień w niej. Po prostu wszystko powinno pójść idealnie. Nie ma mowy o spóźnieniu! Z tego faktu doskonale zdaje sobie sprawę Izzy, która swój dzień rozpoczyna w Starbucksie. Jej zamówienia nie ma i nie ma, a czas nagli... gdy więc obsługa po raz trzeci wywołuje Amy, a zamówienia są takie same, Izzy nieco z wyrzutami sumienia zgłasza się po napój. A później wpada z nim na seksowną klatę nieznajomego. To doskonały początek znajomości, Amy... Czy coś więcej mogło z tego wyniknąć?

Okazuje się, że to nie jedyna niespodzianka, jaką ją czeka. Tego samego dnia poznaje swojego szefa, z którym zasady firmowe nie pozwalają stworzyć bliższej relacji. Isabella Shay w żadnym razie nie spodziewa się tego, jak jej firmowa relacja z Philipsem się potoczy. Wszak Ellis Enterprises to duża firma technologiczna z zasadami. Czy aby na pewno? Na pewno na brak wrażeń nie będzie można narzekać.  Z pewnością jest się czym zainteresować w wolnym czasie, jeśli ma się ochotę spędzić czas z mniej zobowiązującą publikacją. 

Lubię od czasu do czasu zapoznać się z szybką i lekką lekturą. Taką też otrzymałam w przypadku ,,Przypadkowo Amy" Lynn Painter. Czyta się płynnie i bez żadnych zgrzytów. Nie brakuje jednak nieoczekiwanych zwrotów akcji, a narracja prowadzona jest z perspektywy męskiej, jak i żeńskiej. To wszystko tylko podsyca dynamikę akcji. Jeśli szukasz historii, z której bohaterami bez większych przeszkód możesz się utożsamić, śmiało sięgnij po tę publikację. Jestem przekonana, że nie będzie to w żadnym przypadku czas stracony. Ja z przyjemnością zagłębiałam się w kolejne strony tego wydania.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

3 komentarze:

  1. Tego typu lektury, lekkie historie, które szybko się poznaje, przydają się jako przerywniki między cięższymi książkami, sympatycznie wypełniają czas. Izabela Bookendorfina

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja aktualnie czytam głównie literaturę faktu. Może przyjdzie jeszcze u mnie czas na takie powieści.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

    OdpowiedzUsuń