Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 18 września 2023

,,Wiedźmy" Emilia Hart


Zatopienie się w wolny dzień w dość szybką lekturę w tym okresie i przez kolejnych kilka miesięcy stanie się coraz bardziej popularne. W związku z tym ponownie wyszukuję lektur, w których można się zaczytać przez cały rok, a szczególnie w te jesienne dni. Jedną z takich nowości jest wydanie, z którym miałam okazji zapoznać się z w ostatnim czasie. 

,,Wiedźmy" Emilii Hart są wydaniem, w którym splątane są ze sobą losy trzech kobiet na przestrzeni pięciu wieków! Mimo dużej przestrzeni czasu oraz oraz różnych przekonań społecznych można dostrzec, że wiele je łączy. Czy warto mieć na uwadze zapoznanie się właśnie z tą czytelniczą propozycją? 

Ten tytuł jest literackim debiutem autorki. Pisarce w bardzo trafny sposób udało oddać się emocje bohaterów. Dodatkowo na uwagę zasługuje bardzo przystępny styl. Niebanalna fabuła również jest ważnym punktem tej czytelniczej propozycji. Nie żałuję, że postanowiłam skusić się się tę książkę. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


 

1 komentarz: