Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 20 października 2023

,,Buntowniczki" Agnieszka Gładzik

,,Buntowniczki" wciągają od początku.

Ze względu moje ulubione miasto, jakim jest Gdańsk, zawsze z zainteresowaniem sięgam po lektury dotyczące miasta i tego co miało miejsce na jej terenie. W związku z tym nie mogłam przejść obojętnie obok lektury ,,Buntowniczki" Agnieszki Gładzik, która skupia się na II połowie XIX wieku. Już bardzo zachęcające opinie na Lubimy czytać zapowiadały, że będzie to doprawdy fascynująca lektura. Z olbrzymią niecierpliwością wyczekiwałam chwili, w której będę mogła się z nią zapoznać. Gdy tylko ten moment nadszedł, miałam świadomość tego, że muszę zarezerwować sobie na ten tytuł odpowiednią ilość czasu. 

Tytułowe buntowniczki to kobiety, które w konkretnym okresie historycznym w Gdańsku być może postanowiły nie działać w zgodzie z przyjętymi konwenansami. W związku z tym jest to świetna okazja do tego, by móc dowiedzieć się, w jaki sposób przyjaźń kobiet z nizin i wyżyn społecznych wpłynęła na to, by być może zmienić ich postępowanie.

Ze względu na fakty historyczne na pewno bardzo duże grono odbiorców tego wydania słyszało o Gdańsku w tym okresie. Wydanie ,,Buntowniczki" Agnieszki Gładzik skupia się na prawdzie historycznej. Autorka jak najwierniej starała się oddawać wszelkie wydarzenia. Nie dziwi mnie to, że ta propozycja uważana jest za tak wspaniałą pozycję. Na pewno jest to warta uwagi lektura historyczna, na którą warto jest poświęcić swój wolny czas w czytelniczym planie dnia. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

2 komentarze:

  1. Na pewno jest się czym zainteresować.

    OdpowiedzUsuń
  2. To powieść historyczna czy literatura non-fiction? Brzmi ciekawie, więc myślę, że warto ją przeczytać.

    OdpowiedzUsuń