Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 21 października 2023

,,Dziennik wojownika ninja. Atak piratów" Marcus Emerson

 ,,Dziennik wojownika ninja. Atak piratów" to drugi tom serii.


Miło można spędzić czas z lekturami dla dzieci i młodzieży. Pozwalają one spojrzeć na dany problem z innej perspektywy. Jeśli do tego doda się naprawdę sporą dawkę humoru to może wyjść z tego tylko połączenie idealne. Takim niewątpliwie jest ,,Dziennik wojownika Ninja. Atak piratów".

Po poprzednim sukcesie jednego z uczniów, jego klan ninja aktualnie nie miał wielu zadań. Sprawa mogła zmienić się w momencie, gdy w szkole pojawił się nowy uczeń, który postanowił założyć klan piratów.

Jest to wydanie napisane w humorystycznym stylu i tak też należy je traktować. Na początku każdego rozdziału jest nazwa przedmiotu szkolnego i godzina. Całość opiera się na dość sporej ilości tekstu, ale ważną rolę odgrywają też ołówkowe ilustracje, które są świetnym przerywnikiem i idealnie komponują się z resztą opowieści. 

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem. 


1 komentarz:

  1. Dla mnie ta tematyka to czarna magia, ale znam kogoś komu ten tytuł może przypaść do gustu.

    OdpowiedzUsuń