Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 19 października 2023

,,Whistleblower" Kate Marchant

,,Whistleblower" to genialna propozycja.

Bez wątpienia na polskim rynku wydawniczym można znaleźć bardzo dużo książek z danego gatunku, które zostały napisane zarówno przez twórców polskich, jak i zagranicznych. Nie ma problemu z tym, by udało się poczytać coś z danej tematyki. O wiele trudniej pisarzom jednak przychodzi nowatorski pomysł na fabułę. Gdy tylko zauważyłam wydanie ,,Whistleblower" Kate Marchant byłam przekonana, że taka ciekawa powieść przypadnie mi do gustu. O tym, że tak się stało, miałam okazję przekonać się podczas czytania tej publikacji.  

Główną bohaterką tego wydania została Laurel Cates, która nie chciała być w centrum uwagi. Podczas pisania studenckiej gazetki zauważyła nadużycia trenera futbolu. Bodie St. James chciał przekonać ją do tego, że jest to niemożliwe w przypadku trenera. Oboje chcieli udowodnić swoje racje w związku z czym zaczęli się do siebie coraz bardziej zbliżać.Książka ,,Whistleblower" Kate Marchant jest literaturą, która wciaga swoją treścią już od samego początku. Oprócz tego jest to niezwykle obszerne wydanie. Początkowo czytałam ją nieco wolno, ale z kolejnymi stronami moja chęć dowiedzenia się tego, co będzie dalej stawała się coraz większa. W związku z tym, iż jest to literatura młodzieżowa, w powieści nie mogło zabraknąć również wątku miłosnego.  Jeżeli szukasz lektury z tego gatunku na bardzo wysokim poziomie to to wydanie będzie dla Ciebie idealne.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu 

1 komentarz: