Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 22 października 2023

,,Uczeń tygrysa" Laurence Yep

 ,,Uczeń tygrysa" to interesująca propozycja.


Bez wątpienia na polskim rynku wydawniczym można znaleźć bardzo dużo książek z danego gatunku, które zostały napisane zarówno przez twórców polskich, jak i zagranicznych. Nie ma problemu z tym, by udało się poczytać coś z danej tematyki. O wiele trudniej pisarzom jednak przychodzi nowatorski pomysł na fabułę. Gdy tylko zauważyłam wydanie ,,Uczeń tygrysa", które napisał Laurence byłam przekonana, że taka ciekawa powieść przypadnie mi do gustu. O tym, że tak się stało, miałam okazję przekonać się podczas czytania tej publikacji.  

Głównym bohaterem tego wydania został tygrys, który w wyniku różnych okoliczności został fantastycznym nauczycielem Toma. Do tego postaciami zostali także m.in. smoczyca, czy szczur. Ich zadanie nie miało być najłatwiejsze do wykonania. Czy udało im się mu podołać?

Książka ,,Uczeń tygrysa" Lauktóra'a Yep jest literaturą, która wciaga swoją treścią już od samego początku. Oprócz tego jest to niezwykle interesujące wydanie. Początkowo czytałam je nieco wolno, ale z kolejnymi stronami moja chęć dowiedzenia się tego, co będzie dalej stawała się coraz większa. W związku z tym, iż jest to literatura młodzieżowa, w powieści nie mogło zabraknąć również mitologii, tym razem niebanalnej chińskiej. Dzięki temu całość jest jeszcze ciekawsza.

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem. 

1 komentarz:

  1. Dla fanów gatunku może być świetna. Ja raczej nie jestem fanką

    OdpowiedzUsuń