Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 14 października 2023

,,Electric Feel. Tom 1" Nataniel Pawelec

 

,,Electric Feel" to pierwszy tom serii.


Muszę przyznać, że do gustu bardzo przypadło mi zarówno prowadzenie fabuły, jak i lekkie pióro autora w tym wydaniu. Z tego też względu z zainteresowaniem postanowiłam skusić się na
,,Electric Feel. Tom 1" Nataniela Pawelca, która jest czytelniczą nowością. Już od czasu zapoznawania się z pierwszymi stronami byłam pewna tego, że przyjemnie siedzę czas z tą czytelniczą propozycją. 

Obszerne wydanie idealnie sprawdzi się w wolnym czasie. Tym razem czytelniczą propozycją jest poznanie losów Aleksa, który po 10 latach postanowil wrócić jako nauczyciel do miejsca swojego poprzedniego zamieszkania. Miał w planach także naprawienie błędów i relacji z młodości w tym ze swoim dawnym chłopakiem.

Jestem przekonana, że zaczytasz się w tej historii podobnie jak ja. Z ogromną przyjemnością zapoznałam się z powieścią tego polskiego pisarza. Nie da się jej nie lubić! Z przyjemnością można spędzić czas z taką publikacją i serdecznie polecam Wam to zrobić. To naprawdę interesująca lektura, która stanowi pierwszy tom serii. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


1 komentarz: