Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 17 października 2023

,,Hades" Aleksandra Możejko

,,Hades" Aleksandry Możejko to interesujące wydanie.


Lekkich książek na rynku na pewno nie brakuje. Bardzo dużo autorek tworzy takie historie, gdyż jest na nie wielkie zapotrzebowanie. Sama z przyjemnością wypatruję takich romansowych nowości, gdyż genialnie można się z nimi zrelaksować. Czytałam już wcześniej kilka książek tej autorki i wszystkie wywarły na mnie pozytywne wrażenie. 

Główną bohaterką jest Ewa, która zajmowała się poszukiwaniem brata. Problematycznie zrobiło się w momencie, gdy w tym celu trafiła do świata przestępczego. To właśnie Hades był odpowiedzialny za daną grupę przestępczą. W jaki sposób losy głównych bohaterów miały się ze sobą przeniknąć? 

Z olbrzymim zainteresowaniem sięgnęłam po ,,Hades" Aleksandry Możejko. Choć nie spodziewałam się, że aż tak się w nią wciągnę, nie mogłam odłożyć jej przed poznaniem zakończenia. ,,Hades" Aleksandry Możejko to oddzielna historia, w której nie brakuje romansu, kryminału, ale także trudnych przeżyć bohaterów. Ze swojej strony serdecznie zachęcam do lektury wydania ,,Hades", gdyż jest to ciekawa pozycja autorki, którą przeczytałam naprawdę sprawnie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu editio red.


 

3 komentarze:

  1. To naprawdę ciekawa propozycja.

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz rację, takie lekkie tytuły są nam potrzebne, by się zrelaksować. Będę miała książkę na uwadze.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zastanawiałam się nad przeczytaniem tej powieści, jednak mimo, że jest lekka i ciekawa, to czegoś mi w niej brakuje.

    OdpowiedzUsuń