Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 18 października 2023

,,Nie zabijaj" Agnieszka Płoszaj

,,Nie zabijaj" to kryminał polskiej pisarki.


Książek kryminalnych na rynku na pewno nie brakuje. Bardzo dużo autorek tworzy takie historie, gdyż jest na nie wielkie zainteresowanie. Sama z przyjemnością wypatruję takich nowości, gdyż genialnie można się w nich zaczytać. Z olbrzymim zainteresowaniem sięgnęłam po wydanie ,,Nie zabijaj" Agnieszki Płoszaj. 

Książka jest napisana w taki sposób, że najchętniej zapoznałoby się z nią za jednym razem. W tym wydaniu influencer został zamordowany na planie zdjęciowym, a nie było to jedynym morderstwem. Zoja z Mariuszem muszą zastanowić się nad tym, kto konkretnie mordował i dlaczego to robił. Czy Zoi udało się go powstrzymać przed dokończeniem dzieła?

,,Nie zabijaj" Agnieszki Płoszaj to ciekawa historia, w której nie brakuje kryminału, ale także dość dobrze stopniowanego napięcia. Ze swojej strony serdecznie zachęcam do przeczytania lektury polskiej pisarki, gdyż jest to naprawdę ciekawe wydanie, na które można zwrócić uwagę w wolnym czasie. Choć nie spodziewałam się, że aż tak się w nią wciągnę, nie mogłam odłożyć jej przed poznaniem zakończenia.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Znak.

2 komentarze: