Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 7 października 2023

,,Mężczyzna, którego nigdy nie spotkałam" Elle Cook

,,Mężczyzna, którego nigdy nie spotkałam" czyta się jednym tchem.

Stosunkowo długo nie czytałam już żadnej książki o takiej fabule. Z tego też względu postanowiłam mieć na uwadze to wydanie. ,,Mężczyzna, którego nigdy nie spotkałam" Elle Cook jest jedną z propozycji, na którą warto zwrócić uwagę w wolnym czasie. Uważam, że ciekawa propozycja zawsze się sprawdza, więc z wielkim zainteresowaniem zapoznawałam się z kolejnymi stronami tej lektury. 

Elle Cook stworzyła na tyle interesującą powieść, że idealnie będzie się w niej zaczytać w wolnym czasie. Fabuła opiera się na przypadkowym telefonie, nawiązaniu ze sobą kontaktu i ośmiu tysiącach kilometrów, które ich dzieliły. Czy możliwe było to, by kiedyś spotkali się na żywo? 

,,Mężczyzna, którego nigdy nie spotkałam" Elle Cook to literatura obyczajowa, z którą bardzo przyjemnie można spędzić wolny czas. To bardzo ciekawa lektura, która odbiorcy może umilić jeden z wolnych wieczorów. Z tego też względu jestem zadowolona z tego, że udało zapoznać mi się z tą czytelniczą propozycją.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Muza.

3 komentarze:

  1. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Z chęcią bym poczytała. Czuję że będzie mi się podobac

    OdpowiedzUsuń
  3. Interesująco się zapowiada. Chętnie bym ją przeczytała

    OdpowiedzUsuń