Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 6 października 2023

,,Sędzia" Oliwia Marczak

 ,,Sędzia" to ciekawa publikacja na wolny czas.


Lekkich książek na rynku na pewno nie brakuje. Bardzo dużo autorek tworzy takie historie, gdyż jest na nie wielkie zainteresowanie. Sama z przyjemnością wypatruję takich nowości, gdyż genialnie można się z nimi zrelaksować. Z olbrzymim zainteresowaniem sięgnęłam po wydanie ,,Sędzia" Oliwii Marczak. Choć nie spodziewałam się, że aż tak się w nią wciągnę, nie mogłam odłożyć jej przed poznaniem zakończenia.

Książka jest napisana w taki sposób, że najchętniej zapoznałoby się z nią za jednym razem.  Faktem jest to, że kilkoro ludzi znalazło się w jednym miejscu, zapadli w sensie, a rano niektórych nie było.  Dodatkowo zastanawiające jest także to, kim jest tytułowy Sędzia. 

,,Sędzia" Oliwii Marczak to ciekawa historia, w której nie brakuje kryminału, ale także dość dobrze stopniowanego napięcia. Ze swojej strony serdecznie zachęcam do przeczytania lektury polskiej pisarki, gdyż jest to naprawdę ciekawe wydanie z dość średnim zakończeniem.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

1 komentarz: