Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 2 października 2023

,,Nieznajomi" Aleksandra Kalbarczyk

,,Nieznajomi" to interesujący kryminał.


Lekkich książek na rynku na pewno nie brakuje. Bardzo dużo autorek tworzy takie historie, gdyż jest na nie wielkie zainteresowanie. Sama z przyjemnością wypatruję takich nowości, gdyż genialnie można się z nimi zrelaksować. Z olbrzymim zainteresowaniem sięgnęłam po ,,Nieznajomi" Agnieszki Kalbarczyk. Choć nie spodziewałam się, że aż tak się w nią wciągnę, nie mogłam odłożyć jej przed poznaniem zakończenia.

Książka jest napisana w taki sposób, że najchętniej zapoznałoby się z nią za jednym razem. Przeszłość miesza się tutaj z teraźniejszością. Faktem jednak jest to, że kilkoro ludzi znalazło się w jednym domu, z którego nie było wyjścia, a już pierwszej nocy życie straciło jedno z nich.

,,Nieznajomi" Agnieszki Kalbarczyk to ciekawa historia, w której nie brakuje kryminału, ale także dobrze stopniowanego napięcia. Bez wątpienia niektóre sceny w tym wydaniu są dość drastyczne pod względem treści, ale takie też są kryminały. Ze swojej strony serdecznie polecam Nieznajomi" Agnieszki Kalbarczyk, gdyż jest to naprawdę ciekawe wydanie z dość średnim zakończeniem.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


 

1 komentarz: