Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 1 października 2023

,,Po tamtej stronie lasu" Anna Bichalska

 ,,Po tamtej stronie lasu" to ciekawa lektura.


Muszę przyznać, że do gustu bardzo przypadło mi zarówno prowadzenie fabuł, jak i lekkie pióro autorki w jej poprzednich wydaniach. Z tego też względu z zainteresowaniem postanowiłam skusić się na ,,Po tamtej stronie lasu" Anny Bichalskiej, która jest czytelniczą nowością. Już od czasu zapoznawania się z pierwszymi stronami.bylam pewna tego, że przyjemnie siedzę czas z tą czytelniczą propozycją. 

W tym sypaniu główną bohaterką została Ewa, która straciła pracę w szkole. Podczas porządkowania rzeczy znalazła rzecz należącą do jej babci, a w niej pamiętnik i stare zdjęcia. Postanowiła sprawdzić to, co te rzeczy faktycznie dla niej znaczą oraz czy powrót do przeszłości do domu babci i matki miał okazać się najlepszym wyborem. 

Jestem przekonana, że zaczytasz się w tej historii podobnie jak ja. Z ogromną przyjemnością zapoznałam się z kolejną powieścią tej polskiej pisarki. Nie da się jej nie lubić! Z przyjemnością można spędzić czas z taką publikacją i serdecznie polecam Wam to zrobić. To naprawdę nostalgiczna lektura, w której  autorka wraca do przeszłość. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


3 komentarze:

  1. Super recenzja! Z chęcią przeczytałabym tą książkę, ale niestety ostatnio kompletnie nie mam czasu na przyjemności. W moim życiu dużo się dzieje, jednak mam nadzieję, że wkrótce rozwiążę swoje problemy. Z tego powodu muszę znaleźć w Łodzi adwokata od prawa cywilnego.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapowiada się naprawdę interesująco.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie słyszałam o tej autorce. Książka zapowiada się świetnie

    OdpowiedzUsuń