Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 26 października 2023

,,Po tamtej nocy" Karin Slaughter

,,Po tamtej nocy" to obszerne wydanie.Karin Slaughter słynie z bardzo dobrze napisanych thrillerów. Do tej pory miałam okazję zapoznać się z kilkoma z nich, więc chętnie dałam też szansę ,,Po tamtej nocy". Książka jest naprawdę obszerna, dodatkowo w większym niż standardowy formacie. Akcja dzieje się współcześnie i wraca do przeszłości. 

Autorka stworzyła naprawdę świetnie skonstruowaną powieść, w której wszystko idealnie wskakuje na swoje miejsce. Nie jest to z całą pewnością pozycja, którą pochłonie się w jeden dzień, ale warto spędzić z nią kilka wieczorów. Sara Linton 15 lat wcześniej została zaatakowana. Wszystko wydawało się zmierzać ku lepszemu, kiedy to okazało się, że innej kobiecie przydarzyło się coś bardzo podobnego.

,,Po tamtej nocy" jest jednym z wydań, na które warto jest się skusić w wolnym czasie. W związku z tym, iż jest to obszerna pozycja na pewno warto zainteresować się tym wydaniem w jeden z wolnych dni. Dzięki temu, że fabuła jest wciągająca od samego początku nie ma problemu z tym, by móc się z nią zapoznać w jesiennym okresie, kiedy wieczory są idealne na czytanie. Karin Slaughter na pewno tą lekturą zjedna sobie kolejnych miłośników jej twórczości.

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem. 

3 komentarze:

  1. Nie czytam thrillerów, ale kto wie, może kiedyś na jakiś się skuszę i będzie to na przykład ten!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo lubię wkraczać w twórczość tej autorki, zatem i ten tytuł znajdzie się na mojej półce czytelniczej. Izabela Bookendorfina

    OdpowiedzUsuń
  3. Dla miłośników tego typu książek na pewno jest ciekawa....

    OdpowiedzUsuń