Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 25 października 2023

,,8 zasad miłości" Jay Shetty

 

Na polskim rynku wydawniczym nie brakuje poradników. Są one napisane zarówno przez rodzimych, jak i zagranicznych twórców. Skupiają się na podejmowaniu naprawdę różnych tematyk i zagadnień. Nadzwyczaj rzadko, jeśli w ogóle pojawiają się te, które dotyczą kilku zasad miłości. Ta propozycja jest jedną z takim wydań, a tym bardziej ważna z tego względu, że przeznaczona dla dorosłych odbiorców. Jest to czytelnicza nowość, o której powinno dowiedzieć się jak najwięcej osób. 

Myślę, że z powodzeniem z tą lekturą mogą zapoznać się także osoby, które są lub planują być w związku. Na pewno czas poświęcony na zapoznanie się z tą publikacją nie będzie można uznać za stracony.  ,,8 zasad miłości" Jaya Shetty'ego jest jedną z tych książek, które poruszają istotną tematykę. Idealnie jest móc się z nią zapoznać choćby z czystej ciekawości, na czym konkretnie polega 8 zasad miłości. 

1 komentarz: