Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 28 października 2023

,,Pułapka na szczury" Piotr Górski

,,Pułapka na szczury" to idealna propozycja na wolny czas.


Jak już kilkukrotnie wspominałam, bardzo cieszyłam się, że miałam pod ręką od razu 5 wydanych tomów serii. Dzięki temu od razu po zakończeniu poprzedniego mogłam sięgać po kolejny. Sławek Kruk to taki policjant, który nie zawsze działa zgodnie z prawem, jednak wykazuje się logicznym myśleniem, szybko chwyta fakty i robi z nich użytek. W piątej części także nie było inaczej, co mogło spowodować u niego problemy. Na szóstą i teraz siódmą trzeba było nieco poczekać, jednak już mogłam czytać cykl dalej.

Tym razem w altanie w Gdańsku znalezione zostały poćwiartowane zwłoki. W sprawę zaangażowany był również Kruk. W tym przypadku nie bez znaczenia było także to, co wydarzyło się przed laty. Dochodziło do kolejnych śmierci. Jak działał Sławek Kruk?

,,Pułapka na szczury" to siódmy tom serii, w którym po raz kolejny pozornie niepowiązane ze sobą sprawy idealnie łączą się w zgrabną całość. Piotrowi Górskiemu na pewno nie można odmówić lekkiego pióra, gdyż świetnie było zaczytać się w tak przystępnych lekturach.  Warto skusić się na cały cykl, bo choć każda sprawa jest w innym tomie to życie bohaterów i wątki poboczne toczą się dalej swoim rytmem. Byłam bardzo ciekawa tej pozycji. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

1 komentarz: