Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 29 października 2023

,,Przeżyć raka i co dalej" Joanna Górska, Robert Szulc

,,Przeżyć raka i co dalej" to ważna lektura.


Wywiady są interesującymi wydaniami z tego względu, że za każdym razem można lepiej poznać nie tylko osobę odpowiadającą, ale także pytającą. To przede wszystkim od tej drugiej zależne jest to, w jakim kierunku będzie zmierzała daną rozmowa. ,,Przeżyć raka i co dalej", którą napisali Joanna Górska i Robert Szulc porusza bardzo ważny temat. 

Bez wątpienia ,,Przeżyć raka i co dalej " właśnie dzięki napisaniu jej w formie wywiadu czyta się naprawdę sprawnie. Dokładnie umówione zostały niektóre zagadnienia, a pytania zadawane są w sposób trafny. Niewątpliwie można skusić się więc na tę lekturę, gdyż czas spędzony z tym ważnym punktem na pewno nie będzie straconym. Być może dzięki zapoznaniu się z tą pozycją odbiorca postanowi zainteresować się bliżej osobami chorymi na raka.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

 

1 komentarz:

  1. Też lubię czasem sięgnąć czasem po takie wywiady. Bywają inspirujące i dają do myślenia.

    OdpowiedzUsuń